Манелюк Оксана Іванівна

З 2011 р. головою циклової комісії є Манелюк Оксана Іванівна – викладач вищої категорії, випускниця Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського (клас заслуженого діяча мистецтв України Керниці Г. В.) та ЛНМА ім. М. Лисенка (клас проф. Бобер Л. Г.). З 2009 р. працює на посаді викладача хорових дисциплін (диригування, читка хорових партитур, хорове аранжування, диригентська практика, «Хорова література», «Хорознавство та методика роботи з хором»). У 2010–2012 та 2018–2020 рр. очолювала хоровий клас, який стає учасником міжрегіонального прослуховування VIII Всеукраїнського хорового конкурсу ім. М. Леонтовича (м. Івано-Франківськ, 2018), бере участь у І Відкритому фестивалі-конкурсі вокалістів та хорових колективів ім. С. Крушельницької у м. Тернопіль (2018, І премія); Х Міжнародному Різдвяному фестивалі «Коляда на Майзлях» (м. Івано-Франківськ, 2019); фольклорному фестивалі «Червона калина», присвяченому дням української культури в Латвії (м. Вентспілс, 2019); Х Міжнародному вокально-хоровому конкурсі-фестивалі «Хай пісня скликає друзів» у м. Чернівцях (2019, І премія); традиційному міжнародному фестивалі у Болгарії (с. Казашко – Община Варна, 2020).

З 2013 р. є незмінним керівником вокального ансамблю викладачів «Бельканто», який концертує у м. Івано-Франківську та за межами міста. Брав участь у «Коляді на Майзлях» (м. Івано-Франківськ), Шевченківських концертах, благодійних гастрольних концертах «На крилах миру» на підтримку української армії. У конкурсі-фестивалі «З піснею до Бога» (м. Долина) та І Міжнародному конкурсі «Музік Старт» (м. Львів) ансамбль став лауреатом І премії, на Міжнародному конкурсі «Зіркова хвиля» (м. Львів) – лауреатом ІІ премії, на Міжнародному конкурсі вокальних ансамблів ім. Д. Бортнянського (м. Київ) – лауреатом другої премії, а на конкурсі «Франкове Підгір`я» (м. Дрогобич) – володарем Гран-Прі. 

У 2016 р. під егідою Манелюк О. І. на базі хорового відділу було проведено ІІІ Регіональний конкурс хорових диригентів серед студентів Івано-Франківського, Львівського, Дрогобицького музичних училищ.