Анна Воронич

Знайомтесь! Наша талановита красуня –студентка 3 курсу освітньої програми «Хорове диригування»  Анна Воронич.

Аня-сумлінна студентка та відмінниця навчання .Окрім успіхів в  опануванні професії хорового  диригента, Аня захоплюється випіканням  тортів.

  «Займаючись музикою, я й подумати не могла, що буду поєднувати її з кондитерською справою. Я завжди любила готувати, тому підглядала за маминими рецептами ще з дитинства. В 12 років я приготувала свій перший торт, з того часу на кожне свято чи дні народження родичів пекла щось, щоб спробувати нові рецепти. Влітку минулого року моя подруга попросила спекти для неї торт, я вирішила зняти процес приготування та виклала відео в Тік-Ток. Воно випадково набрало велику кількість переглядів, а люди з нашого міста почали писати, що теж хотіли б замовити. З того часу я приготувала вже більше 150 тортиків і продовжую вдосконалюватися в цьому напрямку. Так завдяки випадковості я вже більше року поєдную дві улюблені справи»-каже Аня.

     Ось тільки декілька фото тортів , які випікає Аня. Ми вважаємо, що ці смаколики – справжні витвори мистецтва!  Бажаємо Ані реалізовувати в подальшому усі свої таланти !