Безпека на дорогах в умовах воєнного стану

Безпека на дорогах в умовах воєнного стану
Життя і здоров’я дітей завжди у пріоритеті і батьків, і педагогів. Дорога як об’єкт особливої небезпеки потребує системної роботи, адже кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Тому навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність. У рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі у період з 13 по 19 травня 2024 р. в Україні відбудеться перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного
стану».
ІФФМКДС долучився до щорічного Тижня безпеки дорожнього руху, протягом якого були проведені заходи з питань безпеки дітей на дорогах, актуальності носіння світлоповертальних елементів у темний час доби та умінь надання домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях, опанування учнями навичок безпечної поведінки в повсякденному житті та в разі виникнення надзвичайних ситуацій.
17 травня у коледжі відбувся тематичний урок у всіх академічних групах «Безпечна дорога додому» з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.