За час свого існування відділ оркестрових духових та ударних інструментів випустив понад 500 спеціалістів, які успішно працюють викладачами ДМШ, середніх-спеціалізованих та вищих навчальних закладів, солістами та артистами симфонічних, духових, естрадних оркестрів України та за її межами. Крім обов’язкових академічних концертів, студенти беруть активну участь у музичному житті м. Івано-Франківська та області. Їх виступи – сольні, ансамблеві, а також у складі духового, народного оркестрів завжди захоплюють слухачів своєю яскравістю, ефективністю, виразністю.
Вони працювали раніше:
Першими засновниками відділу духових інструментів і керівниками духового оркестру були:
В.Гетьман – працював в коледжі з 1947р. по класу мідних інструментів. Завідував відділом духових інструментів. Один із перших спеціалістів високого класу, заклав основи майстерності гри на духових інструментах..
З 1950 р. в музичному училищі навчав гри на інструментах: кларнеті, флейті, гобої; викладав техніку диригування, читку партитур та ознайомлення з духовими інструментами – І.Грідунов.
М.Плахотнік – після закінчення Харківської державної консерваторії був направлений на роботу у Станіславське музичне училище по класу труби.
На зміну старшому поколінню прийшли талановиті фахівці: А.Горішевський – працював у музичному училищі з 1966-1981р. по класу туби. Був здібним майстром із ремонту духових інструментів.
У 1970 р. роботу на духовому відділі Івано-Франківського музичного училища ім. Д.Січинського розпочинаютьЙ.Пліщинський. ( клас тромбону) та П.Штефурак (клас гобоя).
З 1971 по 1990 р. відділ духових та ударних інструментів очолює М.Рибалко.
З другої половини 70-х років ряди викладачів музичного училища поповнюють: А.Супранюк, який засновує естрадний ансамбль «Диксиленд»,Я.Павловський (клас фаготу), який довший час очолював відділ оркестрових духових та ударних інструментів, Я.Олеськів ( окрім кларнету, викладав гру на флейті,гобої, фаготі.),В.Слюсарчук ( клас гобоя).
80-90-ті роки на відділ приходять працювати: Б.Курілець (клас валторни), І.Піцюра ( клас гобоя та саксофона), С.Черкавський.
Тепер на відділі працюють:
Берладин Л.П. – тромбон;Вакалюк П.В – труба; Гундер П.М. – кларнет-саксофон;Жибак І.М – труба; Іванчук А.Б. – кларнет-саксофон; КопійчукЗ.Л. – тромбон; Курілець Я.Б – саксофон;Клюфінський С.М. – валторна;Мелень Л.А. – флейта;Пукаляк В.О. – кларнет-саксофон; Сабов М.В. – труба; Стягар М.Д. – гобой; Сигіль І.М. – труба; Судомир Є.Я. – ударні інструменти.
Берладин Любомир Петрович (1971 р.)
Випускник Вищого державного музичного інституту імені М. Лисенка. З 1998 року – викладач Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського.
Вакалюк Петро Васильович (1962 р.)
Закінчив Івано-Франківське музичне училищі імені Дениса Січинського (1981р.) та Львівську державну консерваторію імені М.Лисенка (1986 р.). З 1988 р. працював на посаді викладача в Івано-Франківському музичному училищі імені Д.Січинського до 2011 року. Вакалюк П. є кандидатом мистецтвознавства (2008 рік), доктором філософії (2011 рік). Був доцентом кафедри духових та ударних інструментів ЛНМА ім. М.Лисенка, тепер викладає в Прикарпатському Національному університеті ім..В.Стефаника.
Гундер Петро Михайлович (1958 р.) – Заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист.
1980 р. – випускник Івано-Франківського музичного училища ім. Д.Січинського (клас викл. Олеськіва Я.Ф). В 1986 р. – випускник Львівської державної консерваторії ім. М.Лисенка (клас проф. Можецького П.М).Після закінчення навчання повернувся в рідне училище на посаду викладача.З 1993 р. керівник та диригент оркестру духових та ударних інструментів. За успіхи у виконавській, педагогічній та музично-громадській діяльності П.Гундеру присвоєно високу урядову відзнаку – почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України»(2009 р.).
Жибак Іван Миколайович (1988 р.)
2014 – випускник Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка (клас викл. Наконечного Р.). В 2014 р. був прийнятий на роботу в музичне училище ім. Д.Січинського на посаду викладача по класу труби. На даний час є керівником та учасником ансамблю трубачів, який бере участь у різноманітних концертах.
Іванчук Андрій Богданович (1987 р.) викладач-методист
Випускник Чернівецького музичного училища ім. С.Воробкевича та Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка (клас викл. заслуженого діяча мистецтв України Корчинського Ю.В.). В 2012 році був прийнятий на роботу по сумісництву в музичне училище на посаду викладача по класу кларнет-саксофон.
Клюфінський Степан Михайлович (1954 р.)
Випускник Івано-Франківського музичного училища імені Д.Січинського, (клас викл. Рибалки М.І.) і Львівської державної консерваторії імені М.Лисенка. З 2002 р. – викладач Івано-Франківського музичного училища імені Д.Січинського.
Копійчук Зіновій Любомирович (1978 р.)
Випускник Івано-Франківського музичного училища ім. Д.Січинського (клас викл. Пліщинського Й.Й.) і Львівської музичної академії ім. М. Лисенка (клас викл. Савельєва О.Є, Лущенка В.В.). З 2008 р. артист симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії. З 2011 р. займає посаду викладача Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського.
Курілець Ярослав Богданович(1988 р.) – викладач-методист
Випускник Івано-Франківського музичного училища ім.Д. Січинського по класу саксофона (клас викл. Мельника О.Ю., Гундера П.М).У 2014 р. – випускник Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка (клас проф., композитора, Заслуженого діяча мистецтв України Цайтца В.Б.). У 2014 р. був прийнятий на роботу в музичне училище ім. Д. Січинського на посаду викладача по класу саксофона. В 2015 році дирекцією училища був призначений головою ради з питань правопорушень студентів у навчальному закладі. У 2016 році дирекцією навчального закладу був назначений на посаду Голови циклової комісії відділу духових та ударних інструментів. На даний час є учасником та керівником ансамблю саксофонів.
Мелень Любомир Андрійович (1987 р.) викладач-методист
Закінчив Львівську національну музичну академію ім. М.Лисенка в 2010р. (клас викл. проф. Кудряшова О.С). Після закінчення музичної академії був прийнятий на роботу по сумісництву в Івано-Франківське музичне училище ім. Д.Січинського на посаду викладача по класу флейти. На даний час являється керівником та учасником квартету флейт.
Пукаляк Володимир Олексійович (1973 р.)
Закінчив Луцьке державне музичне училище і Львівську національну музичну академію ім. М.Лисенка (клас проф. Носова В.М.) З 2006 р. – викладач Івано-Франківського державного музичного училища ім. Д.Січинського і соліст-інструменталіст оркестру Державного Академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю.
Сабов Михайло Васильович (1947 р.) – викладач-методист
Закінчив Львівську державну консерваторію із кваліфікацією соліста оркестру, диригента духового оркестру, викладача по класу труби. Після закінчення консерваторії працював військовим диригентом. Працює в Івано-Франківському музичному училищі з 1977 року.
Стягар Михайло Дмитрович (1957 р.)
Випускник Тернопільського державного музичного училища ім. С. Крушельницької (клас гобоя викл. Краспікова СЮ.) і Київської державної консерваторії ім. П.Чайковського (клас проф. Заслуженого артиста України Безуглого О.І.). З 1984 р. викладач-методист по класу гобоя Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського. Соліст симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії, з 2006-2016 рр.- голова циклової комісії відділу Духові та ударні інструменти.
Сигіль Іван Михайлович (1966 р.)
Випускник Тернопільського музичного училища в 1985 р. Випускник львівської державної консерваторії ім. М. Лисенка в 1993 р. з вересня 2013 р. працює на посаді викладача в Івано-Франківському музичному училищі ім.. Д. Січинського. Ветеран Збройних сил України.
Судомир Євген Ярославович (1959 р.)
Закінчив Тернопільське музичне училище імені С.Крушельницької (клас ударних інструментів педагога В.Россохи – Заслуженого працівника культури) і ЛДК імені М.Лисенка клас проф. Олійника Б.М. Заслуженого артиста УРСР). З 1982 року працює на посаді викладача по класу ударних інструментів.
Судомир Є.Я. нагороджений дипломом Міністерства культури України за «Педагогічну майстерність» (1991 р.).